Explanator

Filtruj listę szkoleń

Miesiąc
Miasto
Tematyka

Szukaj

Powiadomienia

Proszę wpisać adres e-mail

aby otrzymywać na bieżąco informacje na temat nowych szkoleń

Lista szkoleń

e-kurs mailowy

Skuteczna windykacja za pomocą e - sądu

Nie trzeba być zawodowym windykatorem, aby móc korzystać z narzędzi, które zapewniają skuteczne odzyskiwanie należności. Ten 4-częsciowy e-kurs nauczy Państwa korzystać z możliwości, które oferuje elektroniczne postępowanie upominawcze.

Inwestycja w e-szkolenie zwróci się wraz z pierwszą odzyskaną opóźnioną płatnością.

Miejsce i termin: Wykładowcy:

Jacek Ptaszyński

Szczegóły
e-kurs mailowy

Zarządzanie projektami dla początkujących

3 moduły szkoleniowe, w 3 kolejne piątki wysyłane na adres e-mail, start kursu 05.04.2019

Zarządzanie projektami staje się coraz większym wyzwaniem dla współczesnych firm i organizacji. Aby osiągać zamierzone cele, musimy nauczyć się rozwiązywać problemy i realizować coraz bardziej złożone zadania w coraz krótszym czasie. Dlatego proponujemy Państwu efektywne i sprawdzone narzędzie, jakim jest metodologia Zarządzania Projektami.

Miejsce i termin: Wykładowcy:

Andrzej Sieradzki

Szczegóły
e-kurs mailowy

Nowe zasady udzielania zezwoleń na prowadzenie aptek

25 czerwca 2017r. weszły w życie nowe przepisy Prawa farmaceutycznego, które przyniosły szereg istotnych zmian zarówno dla podmiotów planujących otwarcie apteki ogólnodostępnej, jak i dla tych, które już je prowadzą. Zmiany będą dotyczyły przede wszystkim ograniczeń w wydawaniu zezwoleń na prowadzenie apteki ogólnodostępnej, obowiązku prowadzenia apteki przez czynnego farmaceutę oraz sytuacji związanych z sukcesją aptek. Zapraszamy do udziału w e-kursie, podczas którego zostaną wyjaśnione kwestie dotyczące zmian w prawie oraz sposób na uniknięcie problemów związanych ze sprzedażą apteki lub przygotowaniem sukcesji.

Miejsce i termin:
Brak dostępnych terminów. Zapraszamy do kontaktu z biurem.
Szczegóły
warsztaty praktyczne

Warsztaty efektywnego wykorzystania narzędzia Power Query w praktyce biznesowej

Pobieranie, transformacje i ładowanie danych

Jeżeli chcesz zgłębić potężne możliwości Power Query, zapraszamy na praktyczne warsztaty, podczas których dowiesz się jak pozyskiwać, transformować, modelować i ładować dane z różnych źródeł bezpośrednio do arkuszy programu Excel

Miejsce i termin:
Brak dostępnych terminów. Zapraszamy do kontaktu z biurem.
Szczegóły
e-kurs mailowy

HACCP i zasady Dobrej Praktyki Higienicznej

System HACCP jest wdrażany w celu zapewnienia bezpieczeństwa żywności na wszystkich etapach procesu produkcji lub obrotu środkami spożywczymi. Wymagania systemu HACCP określone są w przepisach rozporządzenia (WE) nr 852/2004 w sprawie higieny środków spożywczych i obejmują cały łańcuch żywnościowy od produkcji (w tym również produkcji opakowań przeznaczonych do kontaktu z żywnością) poprzez magazynowanie po handel.

Miejsce i termin:
Brak dostępnych terminów. Zapraszamy do kontaktu z biurem.
Szczegóły