Explanator - Szkolenia otwarte, szkolenia zamknięte i kursy on-line

Explanator

Filtruj listę szkoleń

Miesiąc
Miasto
Tematyka

Szukaj

Powiadomienia

Proszę wpisać adres e-mail

aby otrzymywać na bieżąco informacje na temat nowych szkoleń

Lista szkoleń

e-kurs mailowy

Realizacja recept w praktyce

Wytyczne dla farmaceutów na 2018 r.

Zgodnie z raportem NFZ w III kwartale 2017 r. przeprowadzono w aptekach 202 kontrole, z czego aż 197 zakończyło się przekazaniem zaleceń pokontrolnych. Biorąc pod uwagę, że uchybienia te mogą skutkować sankcjami finansowymi, nieprawidłowości w zakresie realizacji recept to ogromny problem dla właścicieli i kierowników aptek.

Miejsce i termin: Wykładowcy:

Tomasz Jan Siemiński i Paweł Gutowski

Szczegóły
warsztaty praktyczne

Excel Labs

Profesjonalne warsztaty z Excela dla finansistów

Dzięki udziałowi w warsztatach, zapoznają się Państwo z excelowymi narzędziami optymalizacji analiz, procesów i decyzji oraz zostaną przeprowadzeni przez kolejne etapy ich wykorzystywania w codziennej pracy. W ciągu jednego dnia omówione zostaną następujące narzędzia i zagadnienia: Power Query, Power Pivot, Dashboardy menedżerskie i Solver.

Miejsce i termin: Wykładowcy:

Michał Sikorski

Szczegóły
Forum

5. Forum Nowoczesnego Controllingu

Innowacyjne przedsiębiorstwo, nowoczesny controlling. Wyzwania - Inspiracje - Rozwiązania.

Dzisiejszy biznes to zmiana. A controlling musi za tą zmianą podążać. Musi być elastyczny, aby był ciągle potrzebny. Oczywistym jest, że nigdy wcześniej rozszerzanie horyzontów nie było tak istotne. Tych z Państwa, któzy chcą rozszerzać horyzonty w doborowym towarzystwie i z gwarancją, że inspiracji wystarczy na cały przyszły rok, za praszamy do udziału w 5. Forum Nowoczesnego Controllingu.

Miejsce i termin: Wykładowcy:

Zespół ekspertów

Szczegóły
e-kurs mailowy

Umowa zlecenia a umowa o pracę

Zagadnienia praktyczne, przegląd orzecznictwa, odpowiedzi na najważniejsze pytania

Umowy zlecenia cieszą się wśród pracodawców niesłabnącym zainteresowaniem. Liczba osób zatrudnionych na podstawie umowy zlecenia spada, ale nieznacznie. Co przy takiej formie zatrudnienia tracą a co zyskują zleceniobiorcy? Na co zwrócić uwagę, aby nie wpaść w pułapkę "ukrytego stosunku pracy"? W naszym e-kursie zostaną omówione najważniejsze cechy umowy o pracę i umowy zlecenia z uwzględnieniem najnowszego orzecznictwa.

Miejsce i termin: Wykładowcy:

Joanna Koplin

Szczegóły
Forum

5. Forum Szefów Sprzedaży

5 kroków do zwycięstwa w bitwie o współczesnego klienta. Czy to już koniec ery "uniwersalnych żołnierzy"?

Aby wygrać batalię o uwagę, a ostatecznie także portfel klienta, trzeba najpierw zwycięsko wyjść z szeregu potyczek. Nie jest to łatwa misja. Należy wybrać właściwą taktykę, zrekrutować swój sprzedażowy oddział i wyposażyć go w odpowiednie narzędzia oraz zadbać o jego morale. Klienci nie są w tej walce bezbronni. Jak pokazują liczne badania, podczas pierwszego kontaktu z handlowcem często wiedzą oni o ofercie firmy tyle samo lub nawet więcej, niż sprzedawca!

Miejsce i termin: Wykładowcy:

Zespół ekspertów

Szczegóły