Explanator

Filtruj listę szkoleń

Miesiąc
Miasto
Tematyka

Szukaj

Powiadomienia

Proszę wpisać adres e-mail

aby otrzymywać na bieżąco informacje na temat nowych szkoleń

Lista szkoleń

e-kurs mailowy

Finansowe aspekty konstrukcji biznesplanu

Ocena inwestycji biznesowej krok po kroku

Nie trzeba być księgowym lub dyrektorem finansowym, aby napisać dobry biznesplan. Ten 4-częściowy kurs nauczy Państwa jak dokonywać szacunków i analiz finansowych oraz jakie wnioski można wyciągnąć na podstawie tych działań.

Miejsce i termin: Wykładowcy:

dr Artur Stefański

Szczegóły
e-kurs mailowy

Jak czytać sprawozdanie finansowe?

4 moduły szkoleniowe, w 4 kolejne piątki wysyłane na adres e-mail, start kursu 07.07.2017

Nie trzeba być księgowym lub dyrektorem finansowym, aby orientować się w kondycji gospodarczej firmy. Ten 4-częsciowy e-kurs nauczy Państwa czytać sprawozdanie finansowe na poziomie, który pozwoli zrozumieć i zinterpretować kluczowe dane finansowe potrzebne do podejmowania codziennych decyzji biznesowych.

Miejsce i termin: Wykładowcy:

Monika Karniewska - Mazur

Szczegóły
e-kurs mailowy

Budżetowanie jako metoda zarządzania przyszłymi wynikami przedsiębiorstwa

Celem szkolenia jest poznanie procesu budżetowania, przygotowanie planu budżetowania, przeprowadzenia procesu budżetowania w jednostce. W kursie również zostanie przybliżona istota budżetowania elastycznego oraz alternatywne metody budżetowania. Pokazane zostaną konkretne przykłady budżetowania sprzedaży sezonowej, budżetu inwestycji.

Miejsce i termin: Wykładowcy:

Wojciech Próchnicki

Szczegóły
Seminarium

Zatrudnianie cudzoziemców

Aktualne procedury i dokumentacja

Pobyt i zatrudnienie cudzoziemców na terenie RP obwarowane są licznymi wymogami formalnymi. Część tych formalności leży w gestii pracodawcy, który zatrudnia obcokrajowca. Jeżeli chcesz być na bieżąco z procedurami oraz dokumentacją dla zatrudnianych w Polsce obcokrajowców zapraszamy na szkolenie, podczas którego w łatwy sposób dowiesz się jakie dokumenty należy przygotować oraz jakie spełnić wymogi, aby zgodnie z prawem przyjąć do pracy osoby spoza terytorium RP.

Miejsce i termin: Wykładowcy:

Jakub Antkowiak

Szczegóły
e-kurs mailowy

Samochód w firmie

Rozliczenia podatkowe VAT, CIT, PIT oraz ZUS

Flota samochodowa będąca na wyposażeniu przedsiębiorstwa jest wykorzystywana zarówno do prowadzenia działalności gospodarczej, jak i do wykonywania zadań służbowych powierzonych pracownikom. Niektórzy pracodawcy udostępniają samochody również do celów prywatnych swoich podwładnych. Podczas e-szkolenia zapoznacie się Państwo z uwarunkowaniami prawno-podatkowymi zakupu, sprzedaży, wynajmu, napraw, leasingu oraz korzystania z samochodu jako narzędzia pracy.

Miejsce i termin: Wykładowcy:

Rafał Styczyński

Szczegóły